U10  9-10 GADUS JAUNI BĒRNI

Šī vecuma jaunajiem futbolistiem ir ļoti labas spējas apgūt futbola spēles tehniskos elementus. Tieši tāpēc nodarbībās ļoti daudz uzdevumu, kas attīsta tehniskās iemaņas. Treniņos jānodrošina 1 pret 1 un 2 pret 1 uzbrukuma un aizsardzības situāciju izmantošana, jo tās ir būtiskas spēlētāju individuālo īpašību attīstīšanai, kā arī sadarbību veidošanā. Nodarbībās akcents jāliek uz veiklības un koordinācijas attīstīšanu.

Nodarbību biežums: 3 nodarbības nedēļā 75-90 minūtes katra.

Bumbas izmērs: 3

Kādus rezultātus vēlamies sasniegt:

Tehniskā sagatavotība: bērni labi vada bumbu, prot bumbas vadīšanu skrējienā, piespēli un bumbas uzņemšanu. Prot izdarīt tēmētus sitienus pa vārtiem. Bērni ir pilnveidojušies apspēlēšanā 1 pret 1. Vadot bumbu apzināti maina virzienu, kontrolē bumbu. Apguvuši bumbas centrēšanu un uzbrukuma noslēgumu.

Taktiskā sagatavotība: bērni saprot uzbrukuma principu un izeju no aizsardzības pamatus, bērniem ir izpratne par komandas kombinacionālo spēli, bumbas kontroles un komandas aizsardzības principiem.

Fiziskā sagatavotība: uzlabojies reakcijas ātrums uz situāciju maiņu, uzlabojusies koordinācija un veiklība, bērns ir kļuvis vēl ātrāks.

Psiholoģiskā sagatavotība: pieaugusi motivācija, izrāda cieņu pret komandas biedriem, treneri, pretiniekiem un tiesnesi, ievēro disciplīnu. Attīstījusies sadarbība un sacensību gars.